HaynesPro Workshop data

Obsah článku:

Úvod
Soubory
Komentáře

Úvod

IHR Technika nabízí smluvně podporu produktu Workshop Data ATI v České a Slovenské Republice. nyní lze veškeré problémy řešit centrálně jak na exklusivní telefoní lince tak i na našem portálu FCD v rubrice WORKOSHOP VIVID CZ. Chcete sledovat první a nejrozšířenější mezinárodní databázi servisních hodnot pro více než 46 značek na internetu? 

Vyzkoušejte si :  WORKSHOP ONLINE v češtině kliknutím na tlačítko náhled.

Aktuální responzivní a i z hlediska dat častěji aktualizovanou verzi můžete vyzkoušet zde, ačkoliv jen v angličtině a na omezených značkách. Stačí kliknout na tlačítkou "preview". Odkaz na novou verzi Touch

Máte dotaz nebo problém s produktem? Kontaktujte nás na HOT-LINE nebo zanechte na stránce komentář. 

HaynesPro Workshopdata nabízí databázi pracovních postupů, návodů na opravy a seřízení, elektrická schémata, předepsané hodnoty, technické výkresy, vzorové oscilogramy, identifikaci motorů, převodovek a karosérií, chybových kódů E-OBD, světelných chybových signálů a dalších potřebných hodnot, a informací.

Více informací naleznete na www.diagnostic-shop.cz

Soubory

(361/1)
- Identifikace modelu vozidla, karoserie, motoru a převodové skříně.

- Návody pro znovunastavení servisních intervalů po provedené pravdelné údržbě či výměně motorového oleje.

- Detailní popis prací objemu údržby a pravidelné inspekce dle ujetých kilometrů nebo po uplynutí časového období.

- Demontáž starého a montáž nového rozvodového řemene (řetězu) včetně předepsaných nastavení jeho napínáku a poloh vačkového hřídele ke klikovému hřídeli při montáži včetně předepsaného postupu pro napnutí řemene (řetězu).

- Technické výkresy důležitých skupin a podskupin včetně jejich explozivních výkresů a utahovacích momentů.

- Elektrická schémata managementu motoru a zapojení elektronických prvků včetně jejich popisu, umístění a technických hodnot.

- Detailní informace ke komponentům řízení motoru doplňují schémata zapojení řídící elektroniky a usnadní mechanikovi práci a šetří čas při diagnostice závad.

- Umístění pojistkových boxů a uspořádání jejich pojistek a relé včetně jejich hodnota a popisu příslušnosti k systému.

- Pracovní časy jsou již naprosto přesně spočítány pro dané modely vozidel a vystavení faktury je jednoduché. Myší se přetáhnou položky pracovního sazebníku na list faktury přičemž je pamatováno na opakující se práce, které nejsou zakalkulovány dvakrát, vyskytují-li se v zadaných opracích. Fakturu je schopen vytisknout i mechanik se špinavýma rukama za necelé 2 minuty! Verze 2005-1 komplet v češtině!!!

- Interaktivní hledáček usnadňuje identifikaci komponentů a jejich umístění v motorovém prostoru.

Komentáře


Zobrazit jako strom |  Zobrazit dle data


Přihlášen

 

CON BANNER

ASEM BANNER