+0

Akademie

WORKSHOP VIVID online CZ

5.1.2011 0 19422x

Obsah článku:

Úvod

vivid.gifIHR Technika nabízí smluvně podporu produktu Workshop Data ATI v České a Slovenské Republice. nyní lze veškeré problémy řešit centrálně jak na exklusivní telefoní lince tak i na našem portálu FCD v rubrice WORKOSHOP VIVID CZ. Chcete sledovat první a nejrozšířenější mezinárodní databázi servisních hodnot pro více než 46 značek na internetu?

 

Zde:  WORKSHOP ONLINE -  a zde je DEMOVERZE (rozsah a podobu funkcí vyzkoušejte jen předoznačenou značku a typ vozidla (šedý pruh v pozadí)

 

Aktuální informace o nejnovějších verzích databázového programu Workshop data ATI - internetové online verze...
Zde: Informace o nejnovějších rozšířeních a vylepšených funkcích v PDF formátu (klikněte na tento odkaz)...

 

Zde odkaz na HOT-LINE ... Ostatní informace viz Diagnostic-Shop.cz

 

...je po registraci a licenčního zaplacení poplatku (od 8.900,- Kč za rok bez DPH) možný okamžitý přímý přístup do databáze pracovních postupů, návodů na opravy a seřízení, elektrických schémat, předepsaných hodnot, technických výkresů, vzorových oscilogramů, identifikace motorů, převodovek a karosérií, chybových kódů E-OBD, světelných chybových signálů a dalších potřebných hodnot, a informací.

 

DEMOVERZE V ČESKÉM JAZYCE, rozsah a podobu funkcí vyzkoušejte tlačítkem "Náhled" v přihlašovacím okně a pro jejich zobrazení vybírejte jen předoznačenou značku a typ vozidla (šedý pruh na pozadí).


- mini (361/0)

Mini

(361/1)

- Identifikace modelu vozidla, karoserie, motoru a převodové skříně. - Návody pro znovunastavení servisních intervalů po provedené pravdelné údržbě či výměně motorového oleje. - Detailní popis prací objemu údržby a pravidelné inspekce dle ujetých kilometrů nebo po uplynutí časového období. - Demontáž starého a montáž nového rozvodového řemene (řetězu) včetně předepsaných nastavení jeho napínáku a poloh vačkového hřídele ke klikovému hřídeli při montáži včetně předepsaného postupu pro napnutí řemene (řetězu). - Technické výkresy důležitých skupin a podskupin včetně jejich explozivních výkresů a utahovacích momentů. - Elektrická schémata managementu motoru a zapojení elektronických prvků včetně jejich popisu, umístění a technických hodnot. - Detailní informace ke komponentům řízení motoru doplňují schémata zapojení řídící elektroniky a usnadní mechanikovi práci a šetří čas při diagnostice závad. - Umístění pojistkových boxů a uspořádání jejich pojistek a relé včetně jejich hodnota a popisu příslušnosti k systému. - Pracovní časy jsou již naprosto přesně spočítány pro dané modely vozidel a vystavení faktury je jednoduché. Myší se přetáhnou položky pracovního sazebníku na list faktury přičemž je pamatováno na opakující se práce, které nejsou zakalkulovány dvakrát, vyskytují-li se v zadaných opracích. Fakturu je schopen vytisknout i mechanik se špinavýma rukama za necelé 2 minuty! Verze 2005-1 komplet v češtině!!! - Interaktivní hledáček usnadňuje identifikaci komponentů a jejich umístění v motorovém prostoru.

(361/2)

Návody pro znovunastavení servisních intervalů po provedené pravdelné údržbě či výměně motorového oleje.

(361/3)

Detailní popis prací objemu údržby a pravidelné inspekce dle ujetých kilometrů nebo po uplynutí časového období.

(361/4)

Demontáž starého a montáž nového rozvodového řemene (řetězu) včetně předepsaných nastavení jeho napínáku a poloh vačkového hřídele ke klikovému hřídeli při montáži včetně předepsaného postupu pro napnutí řemene (řetězu).

(361/5)

Technické výkresy důležitých skupin a podskupin včetně jejich explozivních výkresů a utahovacích momentů.

(361/6)

Elektrická schémata managementu motoru a zapojení elektronických prvků včetně jejich popisu, umístění a technických hodnot.

(361/7)

Detailní informace ke komponentům řízení motoru doplňují schémata zapojení řídící elektroniky a usnadní mechanikovi práci a šetří čas při diagnostice závad.

(361/8)

Umístění pojistkových boxů a uspořádání jejich pojistek a relé včetně jejich hodnota a popisu příslušnosti k systému.

(361/9)

Elektrická schémata karoserie a příslušenství s funkcí vyhledávání lupou, barvy izolace vodičů, svorek a jejich označení.

(361/10)

Pracovní časy jsou již naprosto přesně spočítány pro dané modely vozidel a vystavení faktury je jednoduché. Myší se přetáhnou položky pracovního sazebníku na list faktury přičemž je pamatováno na opakující se práce, které nejsou zakalkulovány dvakrát, vyskytují-li se v zadaných opracích. Fakturu je schopen vytisknout i mechanik se špinavýma rukama za necelé 2 minuty! Verze 2005-1 komplet v češtině!!!

(361/11)

Interaktivní hledáček usnadňuje identifikaci komponentů a jejich umístění v motorovém prostoru.

Soubory ke stažení

 • pdf
  New_Cars_2008Q2_Since_2007Q4.pdf (361/12).pdf Neue Fahrzeuge seit Quartal 4/2007
  Stáhnout soubor
 • pdf
  New_Subjects_2008Q2_Since_2007Q4.pdf (361/13).pdf Neue Daten und Module seit Quartal 4/2007
  Stáhnout soubor
 • pdf
  All_Cars_2008Q2.pdf (361/14).pdf Koplette Fahrzeugliste Workshop VIVID
  Stáhnout soubor

Komentáře (0)