Pomoc a dotazy

317471900
objednávky a organizační dotazy

Školení a konference

Diagnostic Con 2020 - živý přenos a záznamy z přednášek


Sledujte z bezpečí domova, servisu či kanceláře, největší akci pro diagnostiky, emisní techniky a opraváře, Diagnostic Con 2020. Již 22.9. proběhne živý přenos přímo z místa konání. Po dvou letech opět ve větších prostorách – O2 UNIVERSUM PRAHA.

Diacon-1200x628-new

Diagnostic Con se koná jednou za dva roky. Letos půjde již o osmý ročník se stále rostoucí účastí! Nezmeškejte jedinečnou příležitost nasát informace z odborných přednášek, získat odpovědi v palčivých tématech a alespoň on-line se setkat s partnery a s vašimi kolegy z branže.

Tento streaming Vám umožní sledovat všechny přednášky on-line v živém přenosu a ptát se přednášejících na dotazy prostřednictvím mobilní aplikace. Několik dní po akci budete moci shlédnout i záznamy jednotlivých přednášek, ke kterým budete mít po přihlášení do FCD.eu neomezený přístup. K těmto přednáškám navíc nabídneme i doplňující odpovědi přednášejících na nejdůležitější dotazy. Více informací na www.diagcon.cz.

Při nákupu 2 a více vstupenek získáte slevu 10%.

Program konference:

1. ČÁST - SUPER ŠKOLENÍ

Namíchali jsme pro Vás koktejl těch nejžhavějších školících témat a problémů řešených v rámci technické podpory, za poslední dva roky. První čast je doslova nabitá technickými prezentacemi v podání Libora Fleischhanse.

  • Diagnostika filtrů částic jedinečnou specifickou FCD-rutinou

Pro analýzu DPF potřebné rutiny, které FCD garáž vypracovala, používá málokdo správně. Osvojením našeho prakticky jediného správného a vyčerpávajícího postupu teoreticky nelze minout příčinu jakéhokoliv problému s filtrem částic.

  • Nekonečné mýty o funkci systémů a komponentů

Přednáška o všech neprávem opomíjených veličinách, kterým se při diagnostice nevěnuje až tolik pozornosti, přestože dokáží mnohdy i fatálně ovlivňovat provoz motoru a mít negativní vliv na jeho životnost.

  • Pestrý svět simulací. Jak maximalizovat účinnost hledání závad

Simulace je vysoce účinný diagnostický nástroj pro široké a masové nasazení. Přednáška osvětlí nejběžněji používané rutiny, které ve svých diagnostických postupech nenabízí žádný z výrobců vozidel.

  • Jak bezpečně a logicky diagnostikovat hybridy

To co byla před pár lety pro mnohé servisy ještě budoucnost, je dnes již realita. Hybridní pohony jsou kombinovány se spalovacími motory a převodovkami se synchronizačními spojkami, a aby to nebylo jednoduché, každý výrobce to má trochu jinak.

  • Význam měření emisí z pohledu diagnostiky vozidla

Ukážeme Vám nekonvenční modální (účelovou) analýzu dynamického sledování až pěti složek výfukových plynů ke sledování důležitých funkcí zážehového i vznětového motoru za jízdy. Přednáška nejen pro SME, ale všem, co chtějí výstupům emisních složek opravdu porozumět.

2. čast – OPRAVÁRENSKÉ PROSTŘEDÍ

  • Měření emisí na SME - minulost, současnost a budoucnost

Jak dopadla analýza ISTP (Informačního Systému Technických Prohlídek) a s čím je třeba počítat u kontrol státním odborným dozorem, popř. policií, která je již dnes vybavena emisními přístroji? Kam se ubírá legislativa a jak tato ovlivní další fungování stanic měření emisí?

  • Soumrak náhradních dílů. Musíme po montáži opravdu ověřovat?

Jak rozpoznat nekompatibilní náhradní díl, který může přijít však i od OEM a co dělat když takovou skutečnost zjistím? Jak řešit situaci, když Vám od dodavatele nestačí jako kompenzace výměna nekvalitního náhradního dílu za nový? Kdo se má podílet na vícenákladech za servis, popř. kdo přebírá škodu za další vzniklé škody? Je reálné někde získat náhradu takové škody?

  • Spouštíme FCD servisy a projekt inteligentní autodiagnostiky

Zapojte se s vašim autoservisem do zcela nového projektu, který do budoucna přinese mnohem lepší kvalitu diagnostických služeb, bude méně náročný než doposud a uspoří minimálně hodinu času, zjednoduší i plánování zakázek a přinese zajímavé propojení se zákazníkem.

 

 

Více informací na www.diagcon.cz.

Těšíme se na "setkání"!

Diagnostic Con 2020 ON-LINE

 

V případě dotazů ke kurzům, ubytování a dalším informacím, s možností emailové nebo telefonické objednávky, nás neváhejte kontaktovat: Lucii Volfovou, (+420) 317 471 905, lucie.volfova@ihr-tech.cz

Objednávka na školení či konferenci

Máte zájem o účast na tomto školení? Vyplňte prosím následující údaje a klikněte níže na "Objednat". Jde o nezávaznou objednávku, na základě které Vás bude pořadatel kontaktovat s přesnou nabídkou.

Upozornění: Pakliže jste již registrovaný/á, pak se přihlašte a většina údajů se vyplní za Vás.


Osobní údaje

Váš e-mail ani telefon se nikde nezveřejní. Zákon o ochraně osobních údajů.


Firma a fakturace

Tyto údaje budou uvedeny na fakturách.