FCD Logo

Toto úvodní školení zdarma je jakýmsi hlubším náhledem do 3 diagnostických rutin, se kterými jsme při diagnostikování tolik úspěšní.

3 diagnostické rutiny jsou neuvěřitelně logické! Věříme, že si je ve své praxi oblíbíte a budete opravovat efektivně bez zbytečných chyb, špatných rozhodnutí, drahých reklamací a časových průtahů.
 
 
 
S našimi online školeními nemusíte nikam jezdit a chybět po celý den ve Vašem autoservisu. Zároveň nebudete muset vstřebat všechny nové informace naráz. Doporučujeme 1-2 lekce za den, který v praxi bude při všech 3 školení znamenat 14 denní až měsíční program, který Vás efektivně posune každý den až dva o kus kupředu. Ke všem školením navíc získáte neomezený přístup a kdykoliv si jej tak budete moci zopakovat.

A je to ještě lepší. Ke každému online školení, resp. ke všem 3 sériím videoškolení získáte přístup na 1 měsíc technické podpory, jenž nabízíme na portálu FCD.eu, kde naleznete další informace a technickou podporou v diagnostice. V rámci této podpory nám můžete pokládat i dotazy ke školením a získat tak informace pro uplatnění metod v praxi.

Online školení:
"3 Diagnostické rutiny"

 

Všechny 3 online školení

Spokojíte se vždy jen s tím nejlepším? Pak zvolte tuto nabídku kompletního balíčku všech 3 online školení. Samozřejmě opět s neomezeným přístupem ke všem školením a třemi měsíci technické podpory v ceně.

 • Všechny 3 online školení - LOG, MULTITEST, LOKALIZACE
 • Časově neomezený přístup k online školením
 • Učební plán na 32 dní s technickou podporou na 3 měsíce s možnou obnovou kdykoliv na FCD.eu za 490 Kč měsíčně
cena 6.960 Kč  / 285 EUR bez DPH
8.700 Kč / 357 EUR (-20%)
 
 

 

1. Log vždy na prvním místě

S tímto online školením získáte celkem 16denní výukový plán s 1 měsícem technické podpory v ceně a neomezeným přístupem k online školení. 

Osvojíte si tak:

 • Co je to LOG a jak zjistit, zda vaše diagnostika umí logovat
 • Jak logovat vozidla s benzinovým motorem
 • Jak logovat vozidla s dieslovým motorem se zaměřením na odstranění problémů s DPF
 • Jak logovat sporadické závady
 • Jak vytvářet a vyhodnocovat grafy pořízené z LOGU
 • Jak s pomocí simulace urychlit hledání závady na zlomek času
 • Jak propojit LOG s MULTITESTEM a zefektivnit tak hledání závad u „diagnostických špeků“
 • V jakých případech je log nepoužitelný a jak v takovém případě postupovat

2.900 Kč / 121 EUR bez DPH
 
 

 

2. Ulovte všechny chyby s multitestem

S tímto online školením získáte celkem 8denní výukový plán s 1 měsícem technické podpory v ceně a neomezeným přístupem k online školení. 

Osvojíte si tak:

 • Co je to MULTITEST – metodika
 • Jakou budete potřebovat diagnostiku
 • Jak zvolit správnou strategii s ohledem na vozidlo a typ závady
 • Jak MULTITEST nasazovat na jakémkoliv vozidle i bez OBD
 • Jak MULTITEST nasazovat v kombinaci s Logem
 • Jak správně vyhodnocovat křivky ze záznamu MULTITEST
 • Multitest velkého rozsahu a LOG výfukových plynů
 • Multitest vstřikování a rovnoměrnosti chodu motoru

2.900 Kč / 121 EUR bez DPH
 
 

 

3. Lokalizace závady se 100% jistotou

S tímto online školením získáte celkem 10denní výukový plán s 1 měsícem technické podpory v ceně a neomezeným přístupem k online školení. 

Osvojíte si tak:

 • Co je to LOKALIZACE a jaké je potřeba dodržovat zásady
 • Jakou potřebujete diagnostickou výbavu
 • Jak kombinovat lokalizaci se simulacemi pro zvýšení efektivity diagnostiky
 • Jak měřit a vyhodnocovat proud i napětí, aniž byste byli zkušení elektrotechnici
 • Jak provádět mikro i makroanalýzu
 • Jak a proč filtrovat signály
 • Nekonvenční kombinace metod OBD a osciloskopu
 • Souhrn třech rutin, kdy a co se smí vynechat

2.900 Kč / 121 EUR bez DPH
 
 
 

Výhody online školení

 1. Videoškolení jsou preciznější forma předané informace. Dáváme si velice záležet na precizním a kvalitním výkladu, který lze v živém podání jen těžko docílit. Zároveň se délka školení zkracuje na minimum času.
 2. Nemusíte nikam jezdit za školením, což šetří Váš čas nejen za cestu na školení a čas na něm strávený, ale především nemáte absenci v servisu, kde chce každý co nejrychleji odbavovat zakázky.
 3. Nemusíte všechny informace vstřebat během jediného dne, ale máte na to neomezenou dobu. Již v r.1967 dokázal světově proslulý lingvista Paul Pimsleur, že je podstatně efektivnější se vzdělávat dlouhodobě a po menších dávkách. Ne nadarmo se tak i u nás říká, že opakování je matka moudrosti.
 4. K videoškolení získáte časově neomezený přístup a budete se k jednotlivým lekcím a všem podkladům moci kdykoliv vracet a vše si znovu zopakovat. 
 5. Ke každému školení získáte v ceně technickou podpodu na FCD.eu po dobu jednoho měsíce, kterou si můžete v případě potřeby kdykoliv prodloužit. Technická podpora Vám umožní nejen získat odpovědi na dotazy k získaným online školením, ale také žádat o pomoc s vlastním diagnostickým případem či mít dotazy k jiným tématům s přístupem k celé databázi informací na FCD.eu.
 

Jak nás hodnotí zákazníci

 

Dobrý den pane Fleischhans, SKVĚLÁ PRÁCE!!! Přesně to co jsem potřeboval, bezvadný popis krok po kroku. Už se těším na další díly. Pokud takto "rozeberete" podstatné komponenty, AGR, Turbo, tlaky paliva snímače atd, jak měřit a na co se soustředit, tak to nemá chybu. Už nyní vím že jsem dobře investoval do takového typu školení. Vyzdvihuji tu domácí pohodu. Děkuji

Milan

Dobrý den. I já musím vaši práci pochválit. Jako začátečník dost bojuju se čtením logu a tak prohlížím log pak sleduji znova videa a stále dokola. Snažím se ale poctivě najít správné odpovědi. Jelikož si vše platím sám nebyl jsem si uplně jístý zda jsem udělal dobře že jsem kurzy zakoupil. Dnes již tu jistotu mám. Jsou to dobře investované peníze. Moc děkuji za vaši práci.

Radek

Za mně jsem hrozně rád, že jsem zainvestoval do koupě všech školení. Ikdyž jsem nejprve shlédl ochutnávku těchto videoškolení a byl jsem trochu na vážkách jaké to bude, protože upřednostňuji osobní kontakt. Musím ale s velkým nadšením říct, že profesionalita a jistota Pana Flaischhanse mne denně vyvádí z míry a nutí k zamyšlení nad tím, jak jsem těch skoro 20 let ty auta vlastně opravoval.

Michal

Dobrý den, v době koronavirové krize, kdy jsem zůstal sedět na prdeli v uzavřené oblasti, je toto školení velkým přínosem. Nemužu do dílny a tak mám dost času to všechno probrat. Každopádně děkuji za možnost se takto naučit něčemu přínosnému, když mám konečně "tolik času na vzdělání se".

Miroslav

Dobrý den, dnes jsem zhlédl první video a zatím naprosto spokojen, dlouho jsem chtěl na vaše školení, ale vzdálenost a čas byli proti mě.. Tento počin je myslím pro všechny úžasný!!

David

Videa jsou opravdu supr. Já jsem nikdy na školení moc nebyl, z důvodů, co zde uvádíte (někam jezdit, půlku zapomenu než přijedu zpátky domů...). Toto mě přesně vyhovuje a musím pochválit úroveň. Nelituju peněz, které to stálo. Díky

J. Prouza, Trutnov

Více jak nadstandardní. Velmi si cením toho, že školitel se zabýval zcela každým dotazem. Zatím bezesporu nejlepší školení, na jakém jsem byl. Blahopřeji za lidský přístup a bleskové reakce.

Petr, Liberec

Zdravím pane Fleischhans,musím říct, že váš výklad je perfektní a mnoho věcí v něm poznávám, jako by jsem je ve své praxi už viděl (alespoň podvědomě), o to je pro mně snažší to pochopit. Díky této lekci se trochu začínám orientovat v samotném grafu (a že mě tohle "trochu" potěšilo).

Michal

Děkuji pane Libore za tuhle lekci, která mi vnesla tolik potřebné světlo pro znalosti k práci (pěkně polopatě). Těším se na další.

Michal

Jsem začátečník a byl jsem opravdu nadšený školením a přístupem školitele. Ještě jednou chci poděkovat a budu doufat, že se k vám znovu dostanu.

Táborský

Dokonale vysvětleno a pěkný názorný příklad.

Milan

Dobrý den,velmi pěkně udělané také děkuji.

p. Hejzlar
 
 

O tvůrci školení

 
Libor Fleischhans se narodil v r.1959 v Mladé Boleslavi, kde později vystudoval Střední průmyslovou školu v oboru strojírenství. Již od mládí se s oblibou věnoval opravám a úpravám automobilů a motocyklů, na které navázal při základní vojenské službě jako mechanik autokrosového týmu. Od roku 1986 byl zaměstnán ve Škoda auto na emisní zkušebně ve vývojovém oddělení Česana.

Od r.1989 začal podnikat na volné noze. První tři roky strávil se svou rodinou v Německu a po návratu zpět do Čech pracoval ve spol. IHR Praha, kde se věnoval především zastoupení firmy Hermann Electronic v prodeji a servisu motortesterů a analyzátorů výfukových plynů především pro Mercedes Benz.

Od roku 1996 přešel pod spol. IHR-TECHNIKA, věnuje se komplexním službám v diagnostice, založil poradenský portál FCD.eu (First Car Diagnostics), kde se registrovalo již přes 9000 opravářů z celého světa a dále se věnuje vzdělávání a technické podpoře autoservisů při diagnostice.

Mezi hlavní úspěchy patří vysoká sledovanost portálu FCD.eu, stále rostoucí návštěvnost konference Diagnostic Con, ocenění v projektu IQ Auto za mimořádné výsledky ve školící činnosti udělené předsedou sdružení Automobilového průmyslu Ing.Martinem Jahnem a v neposlední řadě uvedení v Encyklopedii osobností a uznání za řádného člena British Publishing House LTD od 17.července 2019.
 

 
 

 

 
Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv přáním či dotazem.

Online školení poskytujeme partnerům i v rámci B2B spolupráce, pakliže si přejí poskytnout naše školení a technickou podporu svým zákazníkům. 
Sídlo společnosti

IHR-TECHNIKA s.r.o.
Boleslavská 902
29306 Kosmonosy
Česko
Kontaktní údaje

+420 317 471 900
prodej@ihr-tech.cz
Sledujte nás
 
 
 
© 2019 IHR TECHNIKA s.r.o.