Pomoc a dotazy

317471900
objednávky a organizační dotazy

Školení a konference

High Voltage Workshop


momentálně není žádný termín vyhlášený
4 500 CZK (bez DPH)

Na tomto workshopu si osvojíte všechny úkony, které je důležité provést před diagnostikou či opravou vozidla s hybridním či čistě elektronickým pohonem. Již dnes přibývají nově registrovaná vozidla vybavená vysokonapěťovými systémy. Je zřejmé, že tato vozidla budou tvořit stále důležitější podíl každodenního života na dílně či kontrolních zkušebnách. Vysokonapěťové systémy jsou však zároveň nositeli vysokého bezpečnostního rizika. Zaručení bezpečnosti a spolehlivosti vysokonapěťových systémů ve vozidlech je jedním úkolů, které se budou muset v budoucnu provádět. Postup kontroly izolační pevnosti vysokonapěťových systémů a palubního izolačního snímače jsou základní testy každé předepsané údržby a opravy, týkající se vysokonapěťových vozidel. Pro zkušební stanice se tato měření stávají stále důležitější, protože izolační pevnost podléhá určitému stupni stárnutí.

V případě dotazů ke kurzům, ubytování a dalším informacím, s možností emailové nebo telefonické objednávky, nás neváhejte kontaktovat: (+420) 317 471 900, prodej@ihr-tech.cz

Dotaz / Žádost

Máte zájem o školení, které není vyhlášené v požadovaném termínu nebo místě? Nebo máte k některému školení technický dotaz? Napište nám.