First Car Diagnostics

Diagnostika závad a ověření technického stavu motoru

s podporou IoT, strojového učení a komunity expertů.

autoservis
majitel
business
Diagnostika IoT na dálku
Strojová analýza
Podpora expertů
poptávka
mapka
Fleet & Sales
CUSTOM

Požadovaný záznam může provádět zákazník. Efektivní řešení je vždy po ruce. Dříve než uvidíte vozidlo, máte k dispozici podrobné informace o stavu vozidla a jeho závadě. Lepší rozhodování bez zbytečných vícenákladů a reklamací. Větší jistota, lepší plánování a efektivita servisu. Logger Vám zapůjčíme zdarma v rámci služby proti vratné záloze.


Do jedné vteřiny můžete mít záznam dat převedený do křivek s vyznačením úseků vyžadujících vyhodnocení. Strojové učení umožňuje lepší označení jízdních režimů vyžadujících vyhodnocení než nejzkušenější expert. Trvale doplňujeme nové algoritmy, které upozorňují na problémová místa v záznamu. To diagnostikům zrychlí jejich práci a zlepší rozhodování nad případem. Tím, že ukládáme záznamy v cloudu, můžete vyhodnocení přenechat komukoliv komu dáte oprávnění. To ulehčuje poskytování technické podpory a umožňuje dokonce i outsourcing analýzy. Specialista se tak věnuje jen nezbytné práci ve svém oboru, kterou ovládá nejlépe.

Nabízíme efektivní řešení ať už jste expert, chcete se jím stát a nebo chcete diagnostiku outsourcovat. Diagnostika je práce jako každá jiná. Pokud Vás baví a děláte ji často, můžete se vypracovat ve výborného diagnostika. Nejde pak ani o to mít vystudovanou vysokou elektrotechnickou jako spíše poznávat fyziku a logické vazby prostřednictvím křivek. Vše ostatní je pak už o logickém uvažování a zkušenostech s motory a emisními systémy. Ti co se na diagnostiku zaměřují, si FCD Portál oblíbí pro jeho informace. Ti co se diagnostice chtějí raději vyhýbat, si Portál oblíbí pro efektivní přístup k odborníkům a technické podpoře.

Denně potvrzujeme, že oprava vozidla podle chybových hlášení je sázka do loterie a může stát hodně peněz. Nehledáme domněnky, ale sledujeme křivky, podle ktetých nabízíme jedinou záruku poctivého přístupu poskytovaného v tomto oboru. Když závadu neodhalíme vrátíme Vám penize. S největší pravděpodobností Vám, ale hodně peněz ušetříme. Kontaktujte nás ještě dnes, a my Vám doporučíme nejvhodnější postup. Většinou nebudete ani muset měnit autoservis. Podle potřeby ho rádi podpoříme nebo doporučíme nejbižší FCD Service. Logger Vám můžeme doporučit i do Vaší poštovní schránky.

Pravděpodobně nás asi neznáte. Někteří z nás spolupracují na FCD Portálu již od r. 2003, kdy tato diagnostická komunita a vědomostní databáze vznikala. Tehdy jsme začali s rozvojem využívání osciloskopů a diagnostika pomocí křivek byl náš koníček. Z této historie pramení i naše rozsáhlé vědomosti, které díky FCD portálu můžeme nyní efektivně sdílet podle potřeby.


Vykupujete či prodáváte vozidla nebo řešíte problémy s vozidly ve Vašem fleetu? Umíme se přizpůsobit Vašim potřebám. Naše diagnostika je bezobslužná a tak jí můžete využít jednoduše při každé jízdě. Vyhodnotit záznam či žádat o pomoc externího technika můžete jen tehdy, když je to potřeba. Udržte náklady při svém podnikání pod kontrolou a vyvarujte se zbytečného rizika, že budete muset platit drahé opravy.

Kontaktujte nás

Podle potřeb zadavatele nabízíme custom řešení vlastností Loggeru nebo uzpůsobení UI v Cloudu a Portálu. Je tak možné nastavit např. vyšší míru zabezpečení, oprávnění, nutnosti validace, poskytování auditů či zcela odlišné procesy. Naše platforma je postavená na nejnovějších technologiích a nabízíme i plnohodnotné API pro komunikaci s externími aplikacemi.

Kontaktujte nás

Společně jsme diagnostikovali

icon
6137
případů
icon
791
modelů
icon
69
značek
icon
4750 x
technicky podpořili
icon
6655
proškolili techniků
icon
358
jich sdružujeme

Blog

Novinky ze světa FCD

minipic 09.06.2024 12:20

Elektronická servisní knížka ŠKODA

blog
minipic 29.03.2024 13:14

Nová překážka pro autoopravny: SFD a možnosti jeho odemknutí

blog SFD SGW THINKCAR LAUNCH ODIS GRP security gateway VW
minipic 07.02.2024 21:23

Svítí kontrolka emisí? POZOR!!!

blog FCD Logger
banner