Pomoc a dotazy

317471900
objednávky a organizační dotazy

Školení a konference

Školení diagnostiky

Proč se účinnost sériové diagnostiky při hledání závad pohybuje kolem 56%? Protože se špatně používá! Bohužel doposud přetrvávají špatné zvyky vycházející již z návodů samotných výrobců vozidel a proto již od roku 1998 rozvíjíme vlastní logické metody hledání závad na osobních automobilech. Pro jejich úspěšnost jsme často zváni k diagnostickým analýzám i těch nejzapeklitějších závad a z nich pak vycházíme při tvorbě školících a prezentačních materiálů, které na našich akcích vyučujeme.

Absolventy školení se snažíme dlouhodobě vzdělávat a technicky podporovat i poté, co se vrátí ze školení zpět do servisu. Každý účastník získá v ceně školení předplatné našich služeb na FCD.eu na 3 měsíce zdarma, které přinejmenším podpoří, aby na školení získané informace využil v praxi a nesklouzl zpět do starých kolejí.

 • Školení obecných metod logické diagnostiky

  Být při hledání závady úspěšný, znamená postupovat jednoduše, rychle a s nejvyšší možnou efektivitou - tedy rozpoznávat ze vstupních informací a výsledků, co všechno je zbytečné dělat a na co se zaměřit.

  Více
 • Školení efektivní diagnostiky systémů

  Hledat závadu na některých systémech je tvrdým oříškem, pokud nepochopíme základní principy a souvislosti jejich fungování a neznáme efektivní triky jak si pomoci při jejich diagnostice.

  Více
 1. *) v ceně školení má účastník zajištěn oběd a občerstvení

Dotaz / Žádost

Máte zájem o školení, které není vyhlášené v požadovaném termínu nebo místě? Nebo máte k některému školení technický dotaz? Napište nám.