Pomoc a dotazy

317471900
objednávky a organizační dotazy

Školení a konference

1 - LOG vždy na prvním místě


 

S tímto online školením získáte celkem 16denní výukový plán s 1 měsícem technické podpory v ceně a neomezeným přístupem k online školení. 

Osvojíte si tak:

  • Co je to LOG a jak zjistit, zda vaše diagnostika umí logovat
  • Jak logovat vozidla s benzinovým motorem
  • Jak logovat vozidla s dieslovým motorem se zaměřením na odstranění problémů s DPF
  • Jak logovat sporadické závady
  • Jak vytvářet a vyhodnocovat grafy pořízené z LOGU
  • Jak s pomocí simulace urychlit hledání závady na zlomek času
  • Jak propojit LOG s MULTITESTEM a zefektivnit tak hledání závad u „diagnostických špeků“
  • V jakých případech je log nepoužitelný a jak v takovém případě postupovat

2.900 Kč / 114 EUR bez DPH
 
 
 

Dobrý den, dnes jsem zhlédl první video a zatím naprosto spokojen, dlouho jsem chtěl na vaše školení, ale vzdálenost a čas byli proti mě.. Tento počin je myslím pro všechny úžasný!!

Miroslav

Dobrý den. I já musím vaši práci pochválit. Jako začátečník dost bojuju se čtením logu a tak prohlížím log pak sleduji znova videa a stále dokola. Snažím se ale poctivě najít správné odpovědi. Jelikož si vše platím sám nebyl jsem si uplně jístý zda jsem udělal dobře že jsem kurzy zakoupil. Dnes již tu jistotu mám. Jsou to dobře investované peníze. Moc děkuji za vaši práci.

Milan

Za mně jsem hrozně rád, že jsem zainvestoval do koupě všech školení. Ikdyž jsem nejprve shlédl ochutnávku těchto videoškolení a byl jsem trochu na vážkách jaké to bude, protože upřednostňuji osobní kontakt. Musím ale s velkým nadšením říct, že profesionalita a jistota Pana Flaischhanse mne denně vyvádí z míry a nutí k zamyšlení nad tím, jak jsem těch skoro 20 let ty auta vlastně opravoval.

Radek

Videa jsou opravdu supr. Já jsem nikdy na školení moc nebyl, z důvodů, co zde uvádíte (někam jezdit, půlku zapomenu než přijedu zpátky domů...). Toto mě přesně vyhovuje a musím pochválit úroveň. Nelituju peněz, které to stálo. Díky

David

 

V případě dotazů ke kurzům, ubytování a dalším informacím, s možností emailové nebo telefonické objednávky, nás neváhejte kontaktovat: (+420) 317 471 900, prodej@ihr-tech.cz

Objednávka

Po vyplnění požadovaných údajů se pod formulářem zobrazí konečná cena (jsme plátci DPH se sídlem v ČR). Do provedení úhrady je objednávka nezávazná.

Upozornění: Pakliže jste již registrovaný/á, pak se přihlašte a většina údajů se vyplní za Vás.


Osobní údaje

Váš e-mail ani telefon se nikde nezveřejní. Zákon o ochraně osobních údajů.


Firma a fakturace

Tyto údaje budou uvedeny na fakturách.