Pomoc a dotazy

317471900
objednávky a organizační dotazy

Školení a konference

2 - Ulovte všechny chyby s Multitestem


 

S tímto online školením získáte celkem 8denní výukový plán s 1 měsícem technické podpory v ceně a neomezeným přístupem k online školení. 

Osvojíte si tak:

  • Co je to MULTITEST – metodika
  • Jakou budete potřebovat diagnostiku
  • Jak zvolit správnou strategii s ohledem na vozidlo a typ závady
  • Jak MULTITEST nasazovat na jakémkoliv vozidle i bez OBD
  • Jak MULTITEST nasazovat v kombinaci s Logem
  • Jak správně vyhodnocovat křivky ze záznamu MULTITEST
  • Multitest velkého rozsahu a LOG výfukových plynů
  • Multitest vstřikování a rovnoměrnosti chodu motoru

2.900 Kč / 114 EUR bez DPH
 

Dobrý den pane Fleischhans, SKVĚLÁ PRÁCE!!! Přesně to co jsem potřeboval, bezvadný popis krok po kroku. Už se těším na další díly. Pokud takto "rozeberete" podstatné komponenty, AGR, Turbo, tlaky paliva snímače atd, jak měřit a na co se soustředit, tak to nemá chybu. Už nyní vím že jsem dobře investoval do takového typu školení. Vyzdvihuji tu domácí pohodu. Děkuji

Milan

Dobrý den. I já musím vaši práci pochválit. Jako začátečník dost bojuju se čtením logu a tak prohlížím log pak sleduji znova videa a stále dokola. Snažím se ale poctivě najít správné odpovědi. Jelikož si vše platím sám nebyl jsem si uplně jístý zda jsem udělal dobře že jsem kurzy zakoupil. Dnes již tu jistotu mám. Jsou to dobře investované peníze. Moc děkuji za vaši práci.

Radek

Za mně jsem hrozně rád, že jsem zainvestoval do koupě všech školení. Ikdyž jsem nejprve shlédl ochutnávku těchto videoškolení a byl jsem trochu na vážkách jaké to bude, protože upřednostňuji osobní kontakt. Musím ale s velkým nadšením říct, že profesionalita a jistota Pana Flaischhanse mne denně vyvádí z míry a nutí k zamyšlení nad tím, jak jsem těch skoro 20 let ty auta vlastně opravoval.

Michal

Dobrý den, v době koronavirové krize, kdy jsem zůstal sedět na prdeli v uzavřené oblasti, je toto školení velkým přínosem. Nemužu do dílny a tak mám dost času to všechno probrat. Každopádně děkuji za možnost se takto naučit něčemu přínosnému, když mám konečně "tolik času na vzdělání se".

Miroslav

Dobrý den, dnes jsem zhlédl první video a zatím naprosto spokojen, dlouho jsem chtěl na vaše školení, ale vzdálenost a čas byli proti mě.. Tento počin je myslím pro všechny úžasný!!

David

Videa jsou opravdu supr. Já jsem nikdy na školení moc nebyl, z důvodů, co zde uvádíte (někam jezdit, půlku zapomenu než přijedu zpátky domů...). Toto mě přesně vyhovuje a musím pochválit úroveň. Nelituju peněz, které to stálo. Díky

J. Prouza, Trutnov

Více jak nadstandardní. Velmi si cením toho, že školitel se zabýval zcela každým dotazem. Zatím bezesporu nejlepší školení, na jakém jsem byl. Blahopřeji za lidský přístup a bleskové reakce.

Petr, Liberec

Zdravím pane Fleischhans,musím říct, že váš výklad je perfektní a mnoho věcí v něm poznávám, jako by jsem je ve své praxi už viděl (alespoň podvědomě), o to je pro mně snažší to pochopit. Díky této lekci se trochu začínám orientovat v samotném grafu (a že mě tohle "trochu" potěšilo).

Michal

Děkuji pane Libore za tuhle lekci, která mi vnesla tolik potřebné světlo pro znalosti k práci (pěkně polopatě). Těším se na další.

Michal

Jsem začátečník a byl jsem opravdu nadšený školením a přístupem školitele. Ještě jednou chci poděkovat a budu doufat, že se k vám znovu dostanu.

Táborský

Dokonale vysvětleno a pěkný názorný příklad.

Milan

Dobrý den,velmi pěkně udělané také děkuji.

p. Hejzlar

V případě dotazů ke kurzům, ubytování a dalším informacím, s možností emailové nebo telefonické objednávky, nás neváhejte kontaktovat: Lucii Volfovou, (+420) 317 471 905, lucie.volfova@ihr-tech.cz

Objednávka na školení či konferenci

Máte zájem o účast na tomto školení? Vyplňte prosím následující údaje a klikněte níže na "Objednat". Jde o nezávaznou objednávku, na základě které Vás bude pořadatel kontaktovat s přesnou nabídkou.

Upozornění: Pakliže jste již registrovaný/á, pak se přihlašte a většina údajů se vyplní za Vás.


Osobní údaje

Váš e-mail ani telefon se nikde nezveřejní. Zákon o ochraně osobních údajů.


Firma a fakturace

Tyto údaje budou uvedeny na fakturách.