Pomoc a dotazy

317471900
objednávky a organizační dotazy

Školení a konference

Diagnostic Con 2022


čtvrtek, 08.09.2022
09:00 - 17:00
Laurin & Klement Fórum
tř. Václava Klementa 294
293 01 Mladá Boleslav, CZ
Fleischhans Libor
Organizátor: IHR Technika s.r.o.
4 400 CZK / 175 EUR (bez DPH)

Největší akce pro diagnostiky, emisní techniky a opraváře se blíží - po dvou letech  se opět setkáme v Laurin a Klement Fóru v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

 

Chcete-li se účastnit letošního 9. ročníku, vyplňte prosím formulář na konci této stránky.

 

Úvod

 

Nezmeškejte jedinečnou příležitost nasát informace z odborných přednášek, získat odpovědi v palčivých tématech a setkat se s partnery a s kolegy z branže.​

 

Na rozdíl od posledních ročníků nebude možné se účastnit online nebo shlédnout plné videozáznamy z přednášek. Naopak na přání účastníků prodlužujeme část superškolení Libora Fleischhanse, ke kterému každý účastník získá ve vstupním balíčku tištěná skripta pro své poznámky a další bonusový obsah pro vzdělávání po návratu domů.

 

Odpolední část bude tradičně věnována prezentacím, diskusím a projektům, do kterých se sami můžete zapojit, a také vyhlášením ocenění Diagnostik roku.

 

Témata Superškolení

 

Jak být v diagnostice superefektivní a ušetřit maximum času
Vědět do 3 minut ještě před otevřením kapoty, kde chyba není je nový standard FCD Garáže, založený na tisíckrát ověřovaném "Diagnostickém Desateru", založeném na jednoduchosti, jasném řádu a chronologii metod. Metody jsou nekonvenční a dynamické, a staví na dlouhodobém sledování křivek osciloskopu i sériové diagnostiky

 

Jak sledovat hodnoty při statické regeneraci DPF u vozidel Ford
Diagnostika přes diagnostickou zásuvku nabízí u různých značek vozidel různé služby. Co když se stane, že běžnou proceduru, kterou provádíte rutinně u jedné značky, nedokážete provést u jiné značky? Přednáška obsahuje praktický příklad metody na vozidle FORD, která pravděpodobně půjde použít i u dalších značek.

 

Jak s pomocí paralelní diagnostiky změřit SENT protokoly
Digitálních snímačů s moderními motory přibývá. Jak na ně? Zvítězí argument, že narazíme na hranice možností osciloskopů? Tahle přednáška ukáže pochybovačům, že osciloskop mnoho hranic posouvá, když se umí používat a když jeho výrobce vyhovuje poptávce potřeb.

 

Dynamická komprese s indiciemi větších a menších kompresních úniků
Kompresní test je nejlepší ten dynamický, protože píst stlačuje vzduch ve válci přesně tak a s tím samým tlakem, jako např. při startu. Klasický test kompresní pistolí se zapisovačem může skrývat řadu problémů, které dynamický test komprese přes startovací proud ukáže.

 

Oscilogramy zapalování - Hořící světelný tok elektronů pod lupou
Nejstarším známým signálem na obrazovce tehdy ještě analogových osciloskopů "zápal" na elektrodách svíčky. I dnes se dá z oscilogramů zapalování číst informace o zapálení směsi, i když zapalovací systémy prodělaly mnoho proměn. Naučme se, co který parametr znamená.

 

Adaptace směsi - neprávem nejzanedbávanější parametr v diagnostice
U vozidel se zážehovými motory se často setkáváme s výrazy krátkodobá, dlouhodobá, aditivní a multiplikativní, ale málokdo ví, jak s nimi relevantně zacházet, co znamenají a co nám s hodnotou Lambda a s hodnotou napětí na Lambda sondách v dynamických souvislostech říkají.

 

Nové poznatky v měření emisí využitelné při diagnostice vozidla
"Emise" nejsou jenom zelená známka. Každá ze složek emisí, které vydá Analyzátor, Kouřoměr nebo COUNTER má významnou diagnostickou výpověď nejen o motoru, ale o celém autě. Tenhle obrovský diagnostický potenciál je třeba využít v servisní praxi. Šetří to čas a práci.

 

Diagnostika a význam tlakových poměrů v klikové skříni
Odvětrání klikové skříně slouží k odvedení olejovými parami kontaminovaných spalin pronikajících přes pístní kroužky ze spalovacího prostoru podle stěn válců. Kroužky nejsou těsné a počítá se s tím. Jak velký je "obvyklý" objem par k klikové skříně a co ovlivní vyšší tzv. "Blow By"?

 

Lokalizace osciloskopem při galvanickém dělení rozhraní 
Lokalizace osciloskopem při galvanickém dělení rozhraní na svorkovnicích je důležitou součástí pro pochopení fungování komponent a vytvoření si obrazu o tom, jak je potřeba komponent napojit, abychom zjistili viníka. Přednáška vysvětluje profit z analýzy galvanickým dělením.

 

Prezentace a diskuse

 

Přetrvávající mýty v branži: Jakých praktik se vyvarovat

 

Kvalita náhradních dílů: Na co si dát pozor i u OE dílů

 

Budoucnost: Jak práci diagnostika již dnes usnadní robot 

 

FCD Servisy: Nová pravidla a spuštění mezinárodního tržiště zakázek

 

Podmínky

 

Při nákupu 2 a více vstupenek získáte slevu 10%

Vstupenky nejsou vázané na osobu.

 

V ceně vstupenky získáte tištěná skripta k jednotlivým přednáškám, zbrusu nové online školení se zaměřením na TEXVIK nebo měření emisí dle Vašeho výběrů a také jak již tradičně celodenní občerstvení vč. obědového menu.

 

Další informací nalezne na www.diagcon.cz a budeme Vás též postupně informovat v blogu FCD, na našem Youtube kanálu a také Facebook stránkách.

 

Těšíme se po delší době na setkání!

DC2022

DC2022

Diagnostic Con 2022

V případě dotazů ke kurzům, ubytování a dalším informacím, s možností emailové nebo telefonické objednávky, nás neváhejte kontaktovat: (+420) 317 471 900, prodej@ihr-tech.cz

Objednávka

Po vyplnění požadovaných údajů se pod formulářem zobrazí konečná cena (jsme plátci DPH se sídlem v ČR). Do provedení úhrady je objednávka nezávazná.

Upozornění: Pakliže jste již registrovaný/á, pak se přihlašte a většina údajů se vyplní za Vás.


Osobní údaje

Váš e-mail ani telefon se nikde nezveřejní. Zákon o ochraně osobních údajů.


Firma a fakturace

Tyto údaje budou uvedeny na fakturách.Aktivační kód jste mohl/a obdržet v rámci zakoupení přístroje, který je námi technicky podporován nebo při spolupráci s obchodními partnery, kteří naše služby nabízí dále svým zákazníkům (např. zprostředkování přístupu na stránky, apod.).