First Car Diagnostics

Diagnostika závad a ověření technického stavu motoru

s podporou IoT, strojového učení a komunity expertů.

autoservis
majitel
business
Diagnostika IoT na dálku
Strojová analýza
Podpora expertů
poptávka
mapka
Fleet & Sales
CUSTOM

Požadovaný záznam může provádět zákazník. Efektivní řešení je vždy po ruce. Dříve než uvidíte vozidlo, máte k dispozici podrobné informace o stavu vozidla a jeho závadě. Lepší rozhodování bez zbytečných vícenákladů a reklamací. Větší jistota, lepší plánování a efektivita servisu. Logger Vám zapůjčíme zdarma v rámci služby proti vratné záloze.


Autoservisům poskytujeme technologii, která ušetří v průměru 1,5 hod na každé zakázce. Na dálku poskytne více informací o vozidle než jakákoliv jiná diagnostika na místě.

Do jedné vteřiny můžete mít záznam dat převedený do křivek s vyznačením úseků vyžadujících vyhodnocení. Strojové učení umožňuje lepší označení jízdních režimů vyžadujících vyhodnocení než nejzkušenější expert. Trvale doplňujeme nové algoritmy, které upozorňují na problémová místa v záznamu. To diagnostikům zrychlí jejich práci a zlepší rozhodování nad případem. Tím, že ukládáme záznamy v cloudu, můžete vyhodnocení přenechat komukoliv komu dáte oprávnění. To ulehčuje poskytování technické podpory a umožňuje dokonce i outsourcing analýzy. Specialista se tak věnuje jen nezbytné práci ve svém oboru, kterou ovládá nejlépe.

Autoservisům poskytujeme technologii, která šetří v průměru 1,5 hod na zakázce a sdělí na dálku o vozidle podstatně více informací než na místě jakákoliv jiná diagnostika.

Nabízíme efektivní řešení ať už jste expert, chcete se jím stát a nebo chcete diagnostiku outsourcovat. Diagnostika je práce jako každá jiná. Pokud Vás baví a děláte ji často, můžete se vypracovat ve výborného diagnostika. Nejde pak ani o to mít vystudovanou vysokou elektrotechnickou jako spíše poznávat fyziku a logické vazby prostřednictvím křivek. Vše ostatní je pak už o logickém uvažování a zkušenostech s motory a emisními systémy. Ti co se na diagnostiku zaměřují, si FCD Portál oblíbí pro jeho informace. Ti co se diagnostice chtějí raději vyhýbat, si Portál oblíbí pro efektivní přístup k odborníkům a technické podpoře.

Autoservisům poskytujeme technologii, která šetří v průměru 1,5 hod na zakázce a sdělí na dálku o vozidle podstatně více informací než na místě jakákoliv jiná diagnostika.

Denně potvrzujeme, že oprava vozidla podle chybových hlášení je sázka do loterie a může stát hodně peněz. Nehledáme domněnky, ale sledujeme křivky, podle ktetých nabízíme jedinou záruku poctivého přístupu poskytovaného v tomto oboru. Když závadu neodhalíme vrátíme Vám penize. S největší pravděpodobností Vám, ale hodně peněz ušetříme. Kontaktujte nás ještě dnes, a my Vám doporučíme nejvhodnější postup. Většinou nebudete ani muset měnit autoservis. Podle potřeby ho rádi podpoříme nebo doporučíme nejbižší FCD Service. Logger Vám můžeme doporučit i do Vaší poštovní schránky.

Z důvodu velkého zájmu a kapacitních omezení prozatím pozastavujeme příjem nových diagnostických poptávek. Budeme Vás informovat o opětovném spuštění.

Poptávka diagnostiky vozidla

Po přijetí poptávky se Vám do druhého dne ozveme s nabídkou dalšího postupu.

Identifikace vozidla

Má vozidlo závadu?

Pravděpodobně nás asi neznáte. Někteří z nás spolupracují na FCD Portálu již od r. 2003, kdy tato diagnostická komunita a vědomostní databáze vznikala. Tehdy jsme začali s rozvojem využívání osciloskopů a diagnostika pomocí křivek byl náš koníček. Z této historie pramení i naše rozsáhlé vědomosti, které díky FCD portálu můžeme nyní efektivně sdílet podle potřeby.


Z důvodu velkého zájmu a kapacitních omezení prozatím pozastavujeme příjem nových diagnostických poptávek. Budeme Vás informovat o opětovném spuštění.

Vykupujete či prodáváte vozidla nebo řešíte problémy s vozidly ve Vašem fleetu? Umíme se přizpůsobit Vašim potřebám. Naše diagnostika je bezobslužná a tak jí můžete využít jednoduše při každé jízdě. Vyhodnotit záznam či žádat o pomoc externího technika můžete jen tehdy, když je to potřeba. Udržte náklady při svém podnikání pod kontrolou a vyvarujte se zbytečného rizika, že budete muset platit drahé opravy.

Kontaktujte nás

Podle potřeb zadavatele nabízíme custom řešení vlastností Loggeru nebo uzpůsobení UI v Cloudu a Portálu. Je tak možné nastavit např. vyšší míru zabezpečení, oprávnění, nutnosti validace, poskytování auditů či zcela odlišné procesy. Naše platforma je postavená na nejnovějších technologiích a nabízíme i plnohodnotné API pro komunikaci s externími aplikacemi.

Kontaktujte nás

Společně jsme diagnostikovali

icon
766
modelů
icon
68
značek
icon
4648
technicky podpořili
icon
6660
proškolili techniků
icon
5960
případů
icon
383
jich sdružujeme

Blog

Novinky ze světa FCD

banner